معرفی گروه “دورانیک”

دورانیک ” در راستای تحقق اهدافی چون پاسخگویی به نیازهای صنعت در حوزه طراحی، مشاوره در زمینه ساخت و تجهیز انبار های نگهداری دارویی و مواد غذایی آماده همکاری می باشد.

مشتری مداری

از جمله ارزش های سازمانی ” دورانیک ”  تکریم مشتریان است که جلب رضایت آنها با برنامه هایی چون افزایش بهره وری، ارائه محصولات و خدمات با کیفیت مطلوب، تحویل به موقع سفارشات و ارائه خدمات پس از فروش هم راستا می باشد.

مشتری مداری تنها یک شعار نیست و “نام شرکت” همواره مشتریان را شریک تجاری خود دانسته و سعی در شیفته کردن آنها در جهت گسترش فعالیت های مجموعه را سر لوحه اهداف خود قرار داده است.

تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه (R&D) ” دورانیک ” در راستای اهداف سازمانی مجموعه، با رویکرد ایجاد مجموعه دانش بنیان و با بکار گیری ایده های نو در مهندسی در جهت رفع مشکلات مرتبط، افزایش راندمان و بهبود کیفیت محصولات و خدمات، طراحی و تولید محصولات جدید با در نظر گرفتن نیازمندی های حال و آینده صنعت فعالیت می نماید.

 

ارزش های کیفی

دورانیک ”  بر آن است تا از طریق تعامل سازنده با موسسات دانش بنیان، بهره گیری از دانش و فناوری های حوزه لجستیک و استاندارد های انبارداری مدرن با به کارگیری نیروهای متخصص و محقق جهت بروز رساندن توان تکنولوژیکی خود، گام های موثری را در عرصه صنعت کشور بردارد.